| heise a întrebat:

Hei... imi puteti recomanda si mie cateva melodii metal? Am vazut ca sunt mai multe genuri ( dar parca tot de la metal derivieraza, chiar nu sunt buna, mi-a dat un baiat sa ascult ceva muzica de acest gen si acum vreau sa ascult putin mai multe trupe ) ingramaditiile aici.
Si poate si ceva hip-hop si rock ar fi grozav.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Dacă vrei metalcore francez ascultă melodiile trupei Eths. Sunt foarte frumoase. Mie îmi plac următoarele :Samantha, Ailleurs c'est ici, Encore, Pourqoui, Bulimiarexia, Crucifere.

pa, pa.

| heise explică:

Puteti spune si ceva melodii de la trupe si sa scrieti, daca vreti si aveti timp, genul de muzica.
Va multumesc!

| heise explică:

Vampiroiule, multumesc mult de tot.
Am vazut pe acolo si Tokio Hotel :X
O sa incerc sa le ascult pe toate, si celorlanti useri.
Va multumesc din tot sufletul!

ps. inca cateva medali si poate te omori pentru elebatting eyelashes

| ERMO a răspuns:

Toate melodiile de la Metalica.

| Annaa a răspuns:

Pff.Eu personal ascult Linkin Park.Imi place.Are melodii si mai metal dar si dinalea mai chill care te binedispun :D.Nu sunt chiar metal dar duc un pic spre metal. Poti sa incerci sa le asculti:
- http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Sper ca te-am ajutat:D

| psychosocial_6198 a răspuns:

Metallica, slipknot, escape the fate, him, papa roach, system of down, three days grace, alter bridge, iron maiden, linkin parca, sr-71, korn,