| OanaMariaLorena a întrebat:

Hei lume imi spuneti niste melodii de dragoste whistlingbatting eyelashesceva mai lente. in engleza, spaniola si romana happy

Răspuns Câştigător
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Bunabig grin
uite.
big grin in spaniola : Hasta el fin del mundo -jennifer peña, eu te voy amar - n'sync, christina aguilera- pero me acuerdo de ti, AVENTURA y THALIA - NO, NO, NO, Luis Fonsi- Nada Es Para Siempre, o gramada stiubig grin...
in engleza big grin :. Toni Braxton - Un-Break My Heart, bruno mars- grenade, kelly family- i can't help myself, massari - in love again. nelly kelly- dilemma.