| gatito a întrebat:

Hei ma pute ti ajuta si pe mine era o melodie la emisiunea burlacul de incepea ca o vioara. stiti cumva despre ce melodie vorbesc? daca stiti mai multe melodii din emisiune spuneti-mi-le si mie. funitza

1 răspuns:
| AlexSadik a răspuns:

TPU e de **** adica organizarea si pana mea trebuie sa astepti sa vezi o intrebare calumea si se incarca greu ca in rest este frumos aici am raspuns la caterinca ca la tine acum de vreo 100 de intrebari