| lavygirl94 a întrebat:

Buna tuturor v-a aduce-ti aminte era pe tv 1 o emisiune care se numea iarta-ma cu raluca moianu cand incepea emisiunea era o melodie de generic stiti cum se numeste? o caut de mult cine stie dau fundita mersi.

2 răspunsuri:
| queen_5367 a răspuns:

Pai incearca sh uh sa o kauti ceva de genu "iarta-ma melodia de la emisiunea prezentata de raluka moianu" atata am stiut atata iti zic...si faza cu funeitza, nu e neaparat nevoie sa imi dai ca eu oricum intru dn an in paste, oricum daca o gasesti sa ma anunti... popici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt din 99, nu stiu ce emisiuni visezi u, da poate ai cosmar la noapte...