| Mar a întrebat:

Hei.Maine trebuie sa prezint un fragment de melodie (sa cant). As vrea sa cant ceva din muzica usoara romaneasca. Dati idei big grin. Ceva gen Soarele meu sau O cireasa amara. Fara prostii gen populara sau manele big grin.

Răspuns Câştigător
| BuburuzZzu` a răspuns:

Bainuiesc ca pentru la cor:-?
Eu am cantat Vaya con dios-neh nah nah
Daca vrei ceva romanesc incearca " Seara pe deal" Daca te tine vocea
http://www.youtube.com/watch?v=6gLAatfWFP8

Fundita:X?

3 răspunsuri:
| celmaitare a răspuns:

Mie imi place mult melodia asta si cred ca daca poti ar fi super ok sa o canti acolo. :*
NEW FOUND GLORY - KISS ME (vezi daca vrei este si o versiune cantata de o tipa, dar aceasta este originala ) te pup

| RoxyAngel a răspuns:

Elena Gheorghe: ochii tai caprui

| Don a răspuns:

Canta ceea ce crezi ca iti place si ca poti canta.