| notsurewhoiam a întrebat:

Hei nu imi mai aduc aminte de o melodie pe care o caut de mult e ceva gen : And it's all about you (Not about me sau All about now nu mai stiu exact urmatoarele versuri)si e cantata de o trupa de baieti cred, solistul era sigur baiat si erau tineri.
Un pont: nu este nici Mcfly nici Chemistry sau Jesus nu stiu ce am cautat si eu pe youtube si googlebig grin

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.youtube.com/watch?v=Lr2-I6A60VY
vezi daca e ceia ce cauti:)
O zi minunata sa ai:)

| notsurewhoiam explică (pentru caramela):

Nu e dar mersi mult ca ai incercat:d o zi buna iti doresc si euhappy

| notsurewhoiam explică:

Refrenul incepe cu versurile acelea

| Vegetariana a răspuns:

Http://youtu.be/LYZ6gXWZfZM
Incearca asta.;)

| notsurewhoiam explică (pentru Vegetariana):

Nici nu m-am gandit la ealaughing nu nu e dar mersihappy

| Vegetariana a răspuns (pentru notsurewhoiam):

Mi-am dat si eu seama ca nu e aia, nu citisem toata intrebarea si nu vazusem ca e vorba de o trupa. Eii, tu ai zis versuri nu neaparat titlul.winking Eu in piesa asta le-am gasit. happy

| notsurewhoiam explică (pentru Vegetariana):

Mersi oricumhappy