| nιqєє a întrebat:

Hei! *poker face*. Auziti, mi.am luat o chitara noua de la lidl de aia cu 200 lei : http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?action=showDetail&i d=25820. Nu stiu sa cant, si vreau sa invat toate notele. Ma voi duce la o biserica acolo unde te invata un popa sa canti si din alea peste o luna si nu mai pot astepta. Deci, ma poate ajuta cineva? *FUNDITAAAA* :@)

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Si cu ce ai vrea sa te ajutam? Sa inveti notele?

| adavertan a răspuns:

Daca imi trimiti un nume si un numar de telefon iti pot recomanda un profesor. Mai sunt si variantele gratuite on-line:
Lecţie de chitară gratuită pe GuitarTV.com
All Online Guitar Courses - Berklee Online
Succes!