| Ctrl a întrebat:

Hei.Stie cineva lista cu melodiile care le-a cantat kamelia si george hora in concertul de la targoviste de la ziua metalurgistului? erau astea, v. i. p, undeva-n balcani, change si mai erau unele care nu le stiu titlulbig grin ma puteti ajuta? thx:*:*

1 răspuns:
| ღHoneyBunnyღ a răspuns:

Kamelia - Daydreamer, v. i. p, undeva-n balcani, change, Kamelia - These boots are made for walking, Hi-Q feat. Kamelia - The One, mai bine, hai fa ceva, Deepside Deejays & Kamelia - Live It Up, Kamelia - I'm yours, Kamelia - Let me love you, Kamelia - Save room, Kamelia - Turn your lights down low, Kamelia - Crazy, Kamelia - Sweet about me

poti gasi mult mai multe aici:http://kameliahora.blogspot.com/

sper ca te-am ajutat... funda:x?