| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU :*! Am auzit (si vazut) zilele trecute la televizor o melodie. Problema e ca nu stiu cum se numeste straight face. Videoclipul era cam asa : era un baiat care statea langa masina lui si a vazut o fata.s-a uitat dupa ea si mai departe in videoclip se plimbau cu masina. cu yacht-ul. Va rog ajutati-ma. Dau fundita :* puppy dog eyes!

3 răspunsuri:
| LoveBreakdance2 a răspuns:

Http://youtu.be/EJzCzX80DLw nu stiu daca e asta dar sper ca te-am ajutat. :D

| Mirunapampam a răspuns:

Jay Sean - I'm all yours? thinking Daca asta e, astept funda:*

| Mirunapampam a răspuns:

Jay sean- i'm all yours thinking