| TheLittleMonster a întrebat:

Hei TPU.asta e pentru fanii tokio hotel.care este melodia preferata a lui bill kaulitz? dar a lui tom kaulitz? dar a lui georg listing? multumesc.

3 răspunsuri:
| DedeDedycz a răspuns:

Melodia preferata a lui Bill Kaulitz este green day boulevard of broken dreams iar a lui Tom Kaulitz este Let me go si a lui georg Don't phunk with my heart

| kurinkita a răspuns:

O mica problema. Eu vad doar nume de baieti acolo, dar parca solista era o poponara si restul niste frustate sexual.