| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie melodii in turca (sau alte limbi) dar sa fie dance!

FUNDA:*

2 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

De ce vrei melodii turcesti?rolling on the floor n'ai pe ce sa dai din c*r? Ritmurile orientale sunt cele mai de *** si de prost gust ...BLEAHHHH vomit

| Nucreeed a răspuns:

Nu'mi plac manelele pentru ca daca nu ai observat...maneaua se bazeaza pe ritmuri orientale. Si ce am zis eu?! Ca ritmurile alea sunt cele mai de rahat...Ce a inteles tu? Ca eu ascult doar manelestraight faceCe dovedeste asta? Ca gandesti cu c*ru!
Si nu vreau sa ies in evidenta...ci doar ma uimiti cu gusturile voastre in muzica si nu pot sa ma abtin...