| Anonymuss234 a întrebat:

Hei TPU credeti ca este tarziu sa ma apuc sa invat sa cant la vioara sau pian sa incep sa i-au lectii...dau FUNDA happy

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In principiu conteaza destul de mult varsta... spune-mi si cati ani ai sa iti zic daca mai poti sau nu.

| SweetMinion a răspuns:

Nu conteaza cati ani ai, te poti apuca linistit/a de vioara sau pian

| Ho1 a răspuns:

Nu conteaza la ce varsta incepi sa inveti la un instrument.Cred ca ai mai mult de 6 ani. Sfatuieste-te cu profesoara.

| BOSS123123123123123 a răspuns:

Nu conteaza de varsta ai sau ce probleme ai.conteaza sa iti placa si sa il faci din pasiune

| BOSS123123123123123 a răspuns:

Nu conteaza prea mult lucru acest aspect.conteaza sa iti placa sa faci acest lucru

| Anonymuss234 explică:

Am 15 ani

| Anonymuss234 explică:

Pai bun si credeti ca este tarziu la 15 ani parintii mi-au spus ca de Craciun imi iau ori o vioara ori un pian banuiesc ca nu este prea tarziu...