| TrafalgarLawDăFărst a întrebat:

HEI TPU! DAU FUNDA! Am auzit la radio o melodie in care se auzea trompete pe tot parcursul ei si as vrea sa stiu cu se numeste.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing La cate melodii cu trompete exista in lumea asta mareeeeeee! laughing
Muuuulte detalii sau putine si bune! Ca nu citim in stele! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum e... nu stii sa pui intrebarea, nu-ti primesti raspunsul!
Aprop, si eu am auzit astazi la radio o melodie cu vioara, stii cum se numeste?