| didi12 a întrebat:

Deci, am auzit pe Kiss Fm de ceva timp o melodie cantata de un baiat si o fata.Stiu ca fata tot repeta ceva gen:"Why, why don't say goodbye, don't say goodbye". Ati putea sa-mi spuneti ce melodie e?:*

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Fly project-goodbye dar sunt 2 variante: in locul vocii fetei canta Donald Duck si a2a in care se aude vocea feteihappy

1 răspuns:
| Ada_8201 a răspuns:

Stiu si eu am cautato foarte mult pana o clega mi-a spus ca este fly project-don`t say goodbye