| Tanase98 a întrebat:

Hei TPU, imi poate spune cineva numele melodiei de la sfarsitul reclamei cu "Traieste PRO TV"? E o melodie dubstep si nu stiu cum se numeste...

4 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=XTUpeikusyI

La asta te refer? Daca tu crezi ca ala e dubstep, ma impusc in cap.

| Tanase98 explică (pentru xFluing):

Nu...reclama de anul asta...cand arata din serialul Las Fierbinti, si din cateva filme apoi din showrile astea : Romanii au Talent, Vocea Romaniei, Master Chef
uite aici un videoclip: http://www.protv.ro/......21873.html si melodia pe care o caut eu incepe la minutul 1:45.

| xFluing a răspuns (pentru Tanase98):

OK, totusi cred ca ala e mai mult DnB (Drum and Bass) decat dubstep. Imi pare rau, dar nu te pot ajuta.

| Tanase98 explică (pentru xFluing):

Da...mersi oricum...