| euana05 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un site unde sunt toate partiturile de pian ale lui Robert Pattinson? Sau daca nu, dati-mi va rog un site unde sunt toate sau cele mai multe partituri de pian din lume. Dau VOT ca Fundita nu pot big grin.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog cauta (stiu ca sunt multe, de aceea te rog s-o faci tu) in raspunsurile mele, am mai dat acest raspuns cuiva, o sa gasesti acolo link-ul
sau cauta pe aici un raspuns care sa te ajute:
http://www.tpu.ro/cauta/intrebari/?keyword=partituri de pian&ord=