| Allexandra_3345 a întrebat:

Vreau sa incep sa compun versuri pentru muzica dar pur si simplu nu ma pricep la orchestratie.Accept si cateva sfaturi pentru versuri dar in principal vreau melodia. In prezent lucrez la o melodie in engleza. Cine ma poate ajuta va rog anuntati-ma prin intermediul TPU. MULTUMESC aNTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| Maela a răspuns:

Daca vrei sa incepi sa compui versurii trebuie sa imaginaty (ma rog)trebuie sa sty cum sa faci sa rimeze versurilesmug>:gandeteste,si nu trebuie sa te ajutam noi cu versurile,pentru ca asta inseamna munka in echipa si nu mai e cretye personala,in primul rand gadestete ce fel de vers vrei sa compui (dragoste, tris, bucurie,.etc)sau mai bine te uity pe fereasta si scrii tot ce vezi apoi ioncerki sa le incadrezi intr-un verss sau te duci la o primbare prin padure te opresty in mijlocul padurei si scrii ce simty in asa fel in cat sa sune bine :X