| redgun08 a întrebat:

Vreau sa creez o melodie in engleza, dar nu am inspiratie,
ma poate ajuta cineva cu cateva versuri? funditaaaa!

Răspuns Câştigător
| NoNaMe_7575 a răspuns:

I forget, i forget your love...
i`m waching you, and i want to kiss you...
poate mai imi vinn lasa-mi un mesaj pe oprivat ca id tauwinking

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca vrei sa o creezi, fa-o singura. Altfel nu o poti numi melodia ta. Inspira-te din ceva sugestiv.

Multa bafta.

| mistikk a răspuns:

Nu e neaprat vorba de inspiratie iti trebuie o tema anume.propune`ti o tema cum ar fi Prietenia apoi.pur si simplu gasesti cuvintele care au legatura cu prietenia si incerci sa le gasesti si o rimawinking

| ReiVaN a răspuns:

Nu visa la occident cand nu stii limba materna

| adycara a răspuns:

I mees you
I kiss you

| Schmier a răspuns:

laughingfara inspiratiune, zero melodie, e vorba despre lirism doar!