| AnnaTraficantaDeAcadele a întrebat:

Hei! Unde pot găsi doar refrenul de la melodia Kaiia Vs. Manilla Maniacs - Crazy Love?
Vreau să-l pun ton de apel.
Fundă!

Răspuns Câştigător
| CRISS69TM a răspuns:

Daca vrei spui de la ce minut si secunda si pana cat sa-ti decupezi si o poti avea.ti-o pregatesc si ti-o trimit cu cea mai mare placere.

| AnnaTraficantaDeAcadele explică (pentru CRISS69TM):

Multumesc frumos pentru intentie. Am facut rost

| CRISS69TM a răspuns (pentru AnnaTraficantaDeAcadele):

Daca este ceva ce nu gasesti, se rezolva. poti apela cu cea mai mare incredere.o seara buna.

3 răspunsuri:
| Catalin2495 a răspuns:

Il poti gase pe mobile9.com sau daca ai telefon mai performant cu aplicatii de pe Andorid Market!

Ma bucur ca te-am ajutat happy