| DuRR3xX a întrebat:

Hei! Vreau sa fac un CD cu muzica pentru la masina si imi citeste doar track-uri (formatul.wav). Am un program de convertit muzica, poze, imagini etc. iar la muzica am "Toate in WAV" si ultima este "Toate in WavPack".
Eu am m-ai facut un CD acum cateva zile (tot track-uri) si erau mai mult de 20 de melodii, insa mi-a luat pe CD doar 20; vreau sa stiu daca selectez optiunea "Toate in WavPack" imi ia toate melodiile (58) pe CD? Si inca ceva: daca pun melodiile pe DVD le va citi la masina?

FUNDA pentru raspunsul care ma va ajuta!winking

Răspuns Câştigător
| trance04 a răspuns:

La Nero selecteaza sectiunea mp3, probabil ai selectat audio cd (format wave) si de aceea ti le converteste pe toate si la a doua intrebare un cd player de masina nu citeste dvd -uri decat daca ai in masina dvd player, eu insa iti recomand un modul mp3 cu stik de memorie de 4giga si ai rezolvat problema cu cd-urile care oricum se zgarie

1 răspuns: