| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Mi-am luat un MP3 si as vrea sa pun niste melodii pe el. Faza e ca eu am mai mult videoclipuri decat melodii.Am nevoie de un program de facut melodii, videoclipuri si altele, MP3.Situ ca este un program de convertit in MP3 dar nu mai stiu cum se numeste. Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Salut, un program care ti-l recomand este YTD (youtube downloader).

3 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Any Video Converter transforma in orice format un video!

| horia2012 a răspuns:

Descarca Format Factory. Gratis.
Convertesti in mp3.
http://www.pcfreetime.com/

| Skizzi a răspuns:

Real Player cu el poti lua muzica de pe Youtube si le poti si converti in ce vrei tu