| FataCuChitaraMunților a întrebat:

Hei...
Vreau și eu să găsesc o melodie,dar nu-mi amintesc titlul sau cine o cântă.
Mi-a recomandat-o un prieten în urmă cu multă vreme și acum îmi amintesc doar din videoclip.
Erau o femeie și un bărbat care locuiau într-o căsuță la țară și spre finalul videoclipului apare ea însărcinată,cu el strângând-o în brațe și sărutând-o pe frunte. Dacă îmi amintesc bine,ea purta o rochiță albă.
Mă poate ajuta cineva să găsesc piesa asta, cu videoclipul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea din Tei?

| adeluna a răspuns:

Ce limba? Ce subiect?

| FataCuChitaraMunților explică (pentru adeluna):

Era o piesă oarecum country, în limba engleză, cântată în duet de un bărbat și o femeie.Era o piesă de dragoste, de familie.

| adeluna a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Sorry, nu imi dau seama, dar poate detaliile astea suplimentare lamuresc pe altcineva?‍♀️