| lov318 a întrebat:

E o melodie destul de noua la radio care are o linie melodica mai tribala asa, cu un fel de strigate de lupta, dar la refren e mai melodioasa. O canta o fata. Am auzit-o de mai multe ori pe radio Zu. Ma puteti ajuta?happy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia in care sunt strigate de lupta si refrenule e melodios este Evanescence - Bring Me To Life.

| xCrazyGirl a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM. poate ma gresesc dar asta e cum ai descris tu. fundita;;)?