| Codrutsa a întrebat:

Heii happy exista o reclama pe disney channel cu Hannah Montanna Forever in care spune despre cum vor fi urmatoarele episoade. iar aceasta reclama contine o melodie si imi place f mult. imi poate spune cineva cumv se numeste? multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| Adelyna_3827 a răspuns:

Wherever I go http://www.youtube.com/watch?v=2OBDG6SZxGk si mie imi place mult melodia :X :)

9 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Hannah montana-ordinary girl

| SelluMarrie a răspuns:

Hannah Montana -Are you ready :* Sper ca te.am ajutat :* fundita?

| Andra_3307 a răspuns:

Ordinary girl cu siguranta: suna cama sa I`m just an ordinary girl sometimes i`m lazzy i get bored I feel strange i feel ignored i am happy i get silly etc...laughing

| Firry a răspuns:

Nu stiu exact la care reclama te referi dar cred ca asta este cea de care vorbesti : Miley Cyrus - Ordinary Girl. Sper sa fie asta :*

| Andreea1130 a răspuns:

Ordinary Girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No ordinary girl: http://www.youtube.com/watch?v=-vHKfwuCrQM&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Been here all along?thinking cred