| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Heii TPU happy
am auzit la Cronica Carcotasilor din 1 decembrie o melodie ce suna cam asa : " avea un picior foarte usor, si o botina din cea mai fina, am fost tentat de asa vanat. o pulpa ronda, o nimfa blonda." Cine imi poate spune ce melodie? sau eventual un link puppy dog eyes. Funditabatting eyelashes.

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Daca era cantata de formatia lor, nu stiu daca o vei gasi pe net. era pe dansul bebeluselor piesa?
bafta

| noktambul a răspuns:

Melodia respectiva este un cuplet care se canta prin anii 1920 in spectacolele de revista sau cabaret. Mai mult de atata nu stiu.

| 0anaLovesHIPHOP explică:

Era cantata de trupa Jukebox la sfarsit

| Pura_Sorin_1975 a răspuns:

Vezi "O noapte furtunoasă"... cupletul de la grădină.
Dacă merge acest link vezi după min 22:18... https://www.youtube.com/watch?v=rTuFRja0Bdc