| ĺuЂĺřξ a întrebat:

Heii! Unde pot gasi melodia care apare la reclama cu protex? multumesc dau funda!

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lieyXv18h1A
descarci in calculator cu youtube dowloader ca si mp3

| awsr a răspuns:

Ma bantuie ...melodia de la raclama cu protex va rog cum se numeste melodia... originala stiu ca e mai veche era ceva cu,, nu sunt un caine vagabont,, in fine stie cineva cu se numeste melodia? merci anticipat.

| awsr a răspuns:

Ma bantuie ...melodia de la raclama cu protex va rog cum se numeste melodia... originala stiu ca e mai veche era ceva cu,, nu sunt un caine vagabont,, in fn stie cineva cu se numeste melodia? mersi anticipat