| zuzatevrajeste a întrebat:

Heiii TPU cine imi da si mie niste melodii triste de dragoste dar sa fie romanesti? :X

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

Pai sa incep : RimeZic - cu gandul la ea, vescan & ligia - ultima ploaie, chriss feat allexandra - poezie despre..., solo - imi amintesc, chriss feat allexandra - strig spre tine, DaOne - cat de mult raneste dragostea, chriss - imi pare rau, chriss - hai zambeste cu mine, chriss - o poza cu noi, liric - nu mai suntem impreuna, chriss feat allexandra - ultimul vers, bliza & keo - eu inca plang tu inca plangi, nimeni altul - inger si demon, bitza - numele tau, solo - povestea unui sfarsit, smiley ft uzzi - in lipsa mea, dan balan - despre tine cant, vescan - dansez cu pozele vechi, re'vers - inca te astept, vescan - odata, RimeZic - iubire neconditionata, no name - a fost odata, DaOne ft mada - a fost dragoste, tazy - ce a fost, RimeZic - suflet pierdut, RimeZic - suflet inchis, teasta feat chriss - vei ramane a mea, bullet - a fost odata, arssura - ultimele cuvinte, bullet lacrimi curg, andore - povestea mea si a ei, acoustic - el si ea, vampy - fiinta ideala, crazy win - spunem adio, mecena - lacrimi de adevar, mecena - catre ea, reverse - mai stai, chriss - aroma clipelor, celia - trag aer in piept, celia- povestea mea... fundita?[-o< sper ca ti-am fost de folos

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Câteva care îmi plac mie:
Trooper-Lacrima
Holograf-Să nu-mi iei niciodată dragostea
Cargo-Nu pot trăi fără tine; Ca o stea
IRIS-De vei pleca
Compact-Mi-e tare dor de tine; Un alt început
Phoenix - Numai una
Direcţia 5-Dacă ai şti
Bucium-Te iubesc
Pasărea Colibri-Scrisoare de bun rămas;
Semnal M-Spune-mi cine eşti;
Vama Veche-Epilog; Cu tine; Iubeşte
Luna Amară-Roşu aprins; Chihlimbar
Alternosfera-Flori de mai; Visători cu plumb în ochi; Femeia nordică
Coma-Cântă-mi povestea; Cine iubeşte şi lasă...
Sper să-ţi placă.

| callie2 a răspuns:

Iris - baby

| PatriAli a răspuns:

Mecena - sufltete pereche, Vescan - El si ea, Mecena - absent, Chris - raman cu amintirea ta, Zmili- A fost o vreme imptreuna, Daone ft Karina - Doar tu m-ai pierdut, Razzu- inca-l mai iubesti. Astea imi plac mie sper ac ti-am fost de folos.

| mirabela22 a răspuns:

Anne mari-imi pare rau
annes-atat de greu
vescan si ligia-ultima ploaie
vescan-pasari calatoare
vescan-intr-o alta viata