| chipicao2 a întrebat:

Heiii TPUbig grin imi spune-ti si mie pls niste siteuri de descarcat muzica romaneasca?batting eyelashes thx`; x

8 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Deeci :
Sus la pagina fisierulmeu.ro este cautare.
Scrii melodia pe care o cauti, dupa alegi una dintre ferestrele acelea cu numele melodiei big grin, dupa dai pe fereastra cu melodia ( este un patrat, si alaturi la patrtul ala scrie numele melodiei pe care o cauti) ai dat pe fereastra cu mel, bun, iti apare o pagina cu trebuie sa te inregistrezi, nu stiu ce, Iti apare un timp, asteti sa treaca timpul si dupa apare o bara cu textul "DESCARCA" dai pe el, ti se va deschide o pagina cu doua bari unde scrie download., alegi una ditre barile alea si dai pe ea, astepti, si gata. Voila! Ti sa descarcat melodia happy

| chipicao2 explică (pentru Forevăr):

Deci, si eu am mai descarcat de aici, doar ca acum nu mai imi apare timpul acela. imi spune : "Pentru a descarca fisiere trebuie sa-ti creezi un cont activ" thinking oricum mersiiii:*

| chipicao2 explică (pentru RaluuMrrrr):

Trebuie sa trimit mesaj sau ceva de genu sau imi trebuie cont? sau cum fac?big grin

| Forevăr a răspuns (pentru chipicao2):

* nu imi aparea casuta de raspuns *
pe Fisirulmeu poti descarca si fara cont, la fel si cu viatnclub happy

| chipicao2 explică (pentru Forevăr):

Si cum sa descarc ca nu stiu. thinking

| RaluuMrrrr a răspuns (pentru chipicao2):

Nup neaparat dar poti descarca 3-4 mel pe zi