| crispi086 a întrebat:

Heiii TPU, stiti cumva niste trupe rock misto?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Bon Jovi, Scorpions, Europe, The Script, Holograf, AC/DC, Breaking Benjamin, System of a Down, Nirvana, Aerosmith imi plac mie.

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Nirvana, AC / DC, Three Days Grace, Hollywood Undead, Evanescence, My Darkest Days, Linkin Park, Cargo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu dacă "mişto" e fix cuvântul care ar descrie asta, dar sunt unele care se aud bine.
Şi ar fi : Red, Coma, Luna Amară, Motograter-dar cu solistul de la 5fdp, 5FDP,In this moment,Cargo-varianta cu Kempes,Shinedown,Earshot,Zdob şi Zdup,Implant pentru Refuz,Trooper,Bucovina,Staind, Godsmack, Muse, Aerosmith, Last Hope şi The raconteurs.

| Jimtheghost a răspuns:

One direction. *watches the world burn*

| AroundTheWorld a răspuns:

Depinde ce gen al rock-ului preferi.