| Abcdefg123 a întrebat:

Heiiilove struck Deci poate stiu si voi, celebra reclama la bomboanele Merci! "...Merci e felul meu de`ati multumi, Merci fiindca esti tu!". Asahee hee si am inteles ca nu este o melodie, si este facut exclusiv pentru reclama. Dar daca o are cineva, pls lasa`ti`mi msj. Sau zice`ti`mi. Multumesc anticipat. Fundita ( :

5 răspunsuri:
| Abcdefg123 explică:

Mama... ce glume straight face da` nu stiai, mai bine nu raspundeai, doar ca sa faci puncte oh go on. Sa sti ca chiar vreau sa castigi camera aia, dar nu`mi trebuie mie asta.
Mrg laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici linkul jocurion@ymail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze am avut alt site in paste uite asta e www.zuum.ro/pagina.php?id=503

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gvvhfgfghbvb

| Luca_Adina_1994 a răspuns:

Eu am o gluma pentru. asta: Merci e felul meu de-a te plesni de 20 de ori pe zi! big grin