| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Heiiiiiii`love struck.
Imi ziceti si mie cat mai multe melodii triste? D`alea care te fac sa plangi.happy
whistling.
Multuuuuumesc:*.

Răspuns Câştigător
| Maria250397 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nhBorPm6JjQ Rihanna - California King Bed ...http://www.youtube.com/watch?v=8wxOVn99FTE Miley Cyrus - When I Look At You

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

"Da,mama, cu biciu-n mine", "Te-am zarit printre morminte", "Deschide, gropare, mormantul", "Te-am condus cu sapca-n mana" etc laughing

| Silly a răspuns:

Dana-am nimic fara tine adela popescu-doar tu adela popescu-mai ramai poate si dana-am visat sa zbor