| AnaMaryNicol a întrebat:

Helaau! Eu sunt AnaMary si mi'as dori foarte mult sa aflu pareriile voastre in legatura cu muzica pe care incerc sa o fac. Va rog frumos sa ascultati "piesele" uploadate de mine pe youtube. click here >--
http://www.youtube.com/user/AnaMaryii#p/a/u/2/dwxKOwCeaz g
A fost odata si Asta e o zii de joi sunt compozitii proprii. Imi cer mii de scuze pentru calitatea lor dar sunt inregistrate cu webul, am vrut doar sa vad ce iese acum las totul la aprecierea voastra. Stiu ca nu este cine stie ce dar bune sau rele, astept cu nerabdare pareriile voastre. Thanks!

5 răspunsuri:
| lollyd a răspuns:

Felicitari chiar suna bine

| dany2k a răspuns:

Felicitari!
doar ca iti lipseste atitudinea la microfon (camera web in cazul tau)
mai cu viata peace sign

| AnaMaryNicol explică:

Mersi frumos amandurora voi tine cont pe viitor de pareriile fiecaruia dintre voi. Sincer ma asteptam la ceva gen "wtf ce'i asta?!" dar cred ca ar trebui sa am ceva mai multa incredere in mine. thanks!

| AnaMaryNicol explică:

Stiu ca nu le am sunt constienta de asta dar am facut'o pentru mine in primul rand si stai linistit ca sunt deschisa la pareri bune sau mai putin bune. mersi frumos de parere oricum!

| triflex10 a răspuns:

Scz esti cam praf
voce prea groasa