| comeflywithme a întrebat:

Hello!
Am auzit o piesa recent la radio.la emaramures, care sunteti de prin maramures si ati auzit, poate imi puteti raspundebig grin dar si ceilalti, posibil sa fi fost difuzata si in alte parti.In fine, e in limba franceza, canta cand un tip, cand o tipa... e un ritm foarte misto asa de vara parca, tribal, exotic, dar si de club. Tot ce-mi amintesc e "le li ooo le le iii" si se repeta versu asta de mai multe ori, in refrenconfused nu cred ca am scris eu chiar corect, dar asa se intelege big grin mi-ati fi de mare folos daca m-ati ajuta sa-mi dau seama care e! Multumesc ^.^

2 răspunsuri:
| nickmadd a răspuns:

Desert Rose - Sting (Remix)?
http://www.youtube.com/watch?v=cpjsgeBHS4g
macar am incercat :D

| comeflywithme explică:

Nuuuhee hee dar multumesc oricumbig grin e mult mai ritmana aia ce o caut eu