| Adyna_2786 a întrebat:

Hello! Cui ii place Selena Gomez? De ce va place?
cel mai bun raspuns si cel mai evident si clar raspuns la intrebare primeste FUNDOII!

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

Buna! In primul rand, Selena chiar este o fata frumoasa, si nu cred ca cineva ma poate contrazice. Nu e stridenta, e naturala. Nu cauta sa iasa in evidenta prin cine stie ce lucruri. Ma refer la gesturi, comportament, muzica, imbracaminte, iubiti, etc. Nu se dezbraca pe scena, nu se drogheaza, nu e vulgara, fata de altele. Are melodii foarte dragute, e de asemenea si o actrita foarte buna. Este o fata sensibila si cred ca pune suflet in toate proiectele ei. Nu are aere de vedeta, am citit de curand ca incearca sa nu dea mai mult de 20$ pe o haina. sincer, cred ca e de apreciat acest lucru! Se gandeste la viitorul ei. In concluzie, de ce nu mi-ar place Selena? happy Deocamdata nu a gresit cu nimic, si o admir pentru faptul ca reuseste sa iasa in evidenta fara a se stradui prea mult, doar prin proiectele sale.

12 răspunsuri:
| Bianca18 a răspuns:

Multumesc pentru fundita! =)

| Adyna_2786 explică:

Mi-a placut de voi insa funda i se acorda lui daydream pentru ca a fost cel mai evident si natural raspuns. Cea mai concreta caracterizare! Bine ai zis ca eha nu vrea sa faca panarama si sa iasa in evidenta cu mii de iubiti si tot felul gen lady gaga sau mai st eu cine! Foarte bine daydream!

| LeeJiEun a răspuns:

Imi place de selena pentru ca are o voce superba si un stil de a se comporta foarte bun.Nu se da in spectacol adica.= nu isi cumpara haine spumpe sa se dea toata lumea la ea.sa zica ca isi cumpara doar ce vrei si nu stiu ce...E o fata sincere si cu bun simt.E o actrita grozava ...Pe scena vorbeste foarte frumos si nu isi bate joc de ceilalti.

| LeeJiEun a răspuns:

Imi place de selena pentru ca are o voce superba si un stil de a se comporta foarte bun.Nu se da in spectacol adica.- nu isi cumpara haine spumpe sa se dea toata lumea la ea.sa zica ca isi cumpara doar ce vrei si nu stiu ce.E o fata sincere si cu bun simt.E o actrita grozava.Pe scena vorbeste foarte frumos si nu isi bate joc de ceilalti.SI am o intrebare.Nu pentru aceasta intrebarebig grin Cine stie sa compuna muzici gen selena gomez? pentru ca cei de acolo au spus ca trebuie sa am o muzica de amea si nu ma pricep la compunerea muzicilor.Cine vrea sa-mi compuna una gen selena gomez pop sau pop-rock? Raman datoarebig grin

| LeeJiEun a răspuns:

Imi place de selena pentru ca are o voce superba si un stil de a se comporta foarte bun.Nu se da in spectacol adica.- nu isi cumpara haine spumpe sa se dea toata lumea la ea.sa zica ca isi cumpara doar ce vrei si nu stiu ce.E o fata sincere si cu bun simt.E o actrita grozava.Pe scena vorbeste foarte frumos si nu isi bate joc de ceilalti.SI am o intrebare.Nu pentru aceasta intrebarebig grin Cine stie sa compuna muzici gen selena gomez? pentru ca cei de acolo au spus ca trebuie sa am o muzica de amea si nu ma pricep la compunerea muzicilor.Cine vrea sa-mi compuna una gen selena gomez pop sau pop-rock? Raman datoarebig grinMstongue

| Bibiutza a răspuns:

In primul rand, buna Adyna.
Mie imi place foarte mult de Selena Gomez. La intrebarea >De ce va place?

| byabyaby a răspuns:

Mie place stilul ei e frumoasa o actrita buna si are o voce grozava pentru uni ea este indulul lor Imi place de ea pentru ca adora acelasi gen d filme ca si mine adica horror. selena are multe realizari si are un dar de a canta cu o voce de aur si inspiratia pentru compunerea anumite melodii. e frmoasa si numai fitosi/fitoasele nu pot observa frumusetea si toate cele frumos la eA si apoi defectele pentru ca este intr-adevar o fata de admirat

| sergiuv2000 a răspuns:

E foarte talentata.imi place cum canta e o fata dragutza.are voce de vedeta.dar http://www.youtube.com/watch?v=GsjgSxyvwrg

| sergiuv2000 a răspuns:

E draguta.are voce superba.super frumoasa.dar cam http://www.youtube.com/watch?v=GsjgSxyvwrg

| iulia_7149 a răspuns:

Imi place la nebunie o ador daca m-ar pune sa pup pamantul atunci cand ploua cu apa pe el as face

| Dary18 a răspuns:

Imi place

| dyenutza_8551 a răspuns:

Mm ce imi place la sel... imi place cum canta cum se imbraca si tot :dwinking