| TDGMeebu a întrebat:

Hello! Daca ati inventa un nou stil de muzica ce nume i'ati pune? Ce ati incerca sa combinati? Eu una as incerca sa combin instrumentala cu rap'ul. rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Eu manelele cu clasica. Ar fi super un duet Romeo Fantastick & Mozzart... sau Paullica de la Roman & Johann Strauss. Pe bune acumlaughing

| miauu a răspuns:

Manele cu rock
:X

rolling on the floor

| Jonsdottir a răspuns:

Muzica pop cu muzica gothica laughing

| TDGMeebu explică:

Dha...si manelele cu rockul ar fi ceva laughing)
nicolae gutza cu linkin parca sau metallica etc.

dar eu v'am cerut si ce nume i'ati pune stilului inventat de voi

vreau idei amuzante

eu una care sunt glumeata clasei nu am gasit nici un nume pentru stilul acela pe care l'as inventa laughing

| AdeLina a răspuns:

Manele si rocklaughing... Glumesc.
House cu muzica lautareascasmug