| deeadeea_1643 a întrebat:

Hello! Daca s-a uitat cineva de revelion pe National TV la Petrecere cu-ntrecere cu Corina Chiriac, imi poate spune cum se numeste melodia aceea care au cantat-o cei trei baieti, nu stiu cum se numea trupa (va rog sa imi spuneti si asta daca se poate) in care spuneau ceva de genu' "nobody wants to be alone" unul facea rap in spaniola si ceilalti doi cantau, please?(fundita + vot pentru cel care da cel mai bun raspuns!).

Răspuns Câştigător
| Nike008 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste trupa dar cred ca de baietii astia vorbesti Diego Deniva feat. Noni - Nobody wants to be alone, link:http://www.youtube.com/watch?v=5ed9PcrUOks