| angel13 a întrebat:

Hello lume! happy As avea nevoie, pentru o activitate cu copii de la o gradinita in cadrul unui proiect, de niste melodii (la chitara-acorduri) din astea pentru ei, cum ar fi melc melc codobelc laughing sau cam asa ceva, daca stiti si altele, mi-ati fi de mare ajutor happybig grin.

Răspuns Câştigător
| FashionDiva a răspuns:

Podul de piatra este cel mai frumos si adorat cantec pentru copii. Si se aude excelent la chitara. big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se mai uita o vecina la filme(e micuta, are 9 ani) imi zice sa-i baga muzica. Mi-a adus un cd(la primit de la o revista) pe care erau tot felul de melodii, cutiuta muzica, cantecele despre animale.