| Lollάღ a întrebat:

Hello! Poate sa imi spuna si mie cineva niste melodii de genul Ca Doi Copii? Merci!

2 răspunsuri:
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Scuze nu stiu de ce dar am inceput sa plang, nu stiu de ce dintr-o data mau bufnit lacrimile, nu stiu de ce, doamne, cand am inceput sa aud melodia asta, cred ca ce zice aceia mi s-a intamplat si mi-am adus aminte de trecut, cand stiu ca mi-am gresit dragostea, ceva de genul,. mai cauta acolo unde dai click sa vezi altele ca mai sunt destule draga lucia! incearca si tu.

mersic pr amintiri! ma gandesc ca acum mai e unpik si trece si anul asta si asa trece si viata mea, se duce, toti ne ducem intr-un cuvant.