| Samy48 a întrebat:

Hello! happy puteti sa imi spuneti si mie niste melodi mai rock, pop-rock, rock alternativ, metal etc. ceva in genul asta big grin fundita la cele care imi plac; ex:katatonia-my twin, paramore, iron maiden etc

Răspuns Câştigător
| smooky a răspuns:

Cred ca esti prima de pe TPU care aud ca asculta metal/rock

Asculta Guns and roses-don`t cry, november rain, patience si cam primele albume (ca dupa ce a plecat chitaristul trupei Slash is cam praf)
Nightwish-pop-rock-metal simfonic-o trupa foarte tare :X
metal:Metallica:albumu Master of puppets, and justice for all, hmm ce sa mai fie metal...Pantera,Megadeth,(nu imi mai vin in miinte)
Hard rock:Queen, Scorpions (foarte tare trupa), ACDC, Bon Jovi
hmmm...alternativ...Nickelback mi se pare,
rock ambiental-anathema

Sper ca ti-am putut fi de ajutor happy

8 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Him, Nightwish, Anathema, Apocalyptica.

| Samy48 explică:

Am uitat sa spun ca metallica si ac/dc deja ascult big grin

| loveee a răspuns:

The pretty recklesswinking mie una imi plac:d

| blueeyedgirl a răspuns:

Incearca my chemical romance, red jumpsuit apparatus, the almost, yellow card,

| ChemicalThunder a răspuns:

Sigur! Asculta Alice Cooper, Elvis Preslei, Blaxy Girls, Riffsi mai ales
AC\DC. O sa iti placa.