| nevermindpeople a întrebat:

Hello. Stie cineva un program bun si usor de folosit in care sa pot edita melodiile? happy Funda pentru cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

VirtualDJ e bun pentru incepatori, nu este complicat, http://www.virtualdj.com/download/free.html (ca sa descarci dai pe "Pc version")

5 răspunsuri:
| andrei90tm a răspuns:

Depinde ce vrei sa spui prin a edita melodiile.

| Kandy17 a răspuns:

Un program usor de folosit pentru. scurtat melodii este WINDOWS MOVIE MAKER, pe care il ai in calculator de la instalarea windowsului... sper sa-ti foloseasca kiss

| Stefy_3459 a răspuns:

Nero WaveEditor bun, rapid si usor de folisitbatting eyelashes

| Sabiina a răspuns:

Winamp