| ANNAx44 a întrebat:

Stie cineva un program cu care pot edita ochii?straight face

12 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Photoshop sau unul gratuit care nu necesita licenta gimp, www.gimp.org si niste tutoriale unde explica cum sa editezi ochii cu gimp
http://www.youtube.com/watch?v=HmNBhhnA8JA
sau http://www.youtube.com/watch?v=_VztrojVRZ8

| Deea a răspuns:

Pe net: www.taaz.com

| UNfriendLY a răspuns:

Photoshop / Gimp

| Mony a răspuns:

Photo shop sau photo instrumenthappy

| Sofffie a răspuns:

Intra pe www.picnik.com, acolo sunt multe chestii, in care poti schimba si culoarea bluzei si a ochilor.

Dar daca vrei sa iti pui gene sa te machiezi, intra pe taaz. Este super te poti da cu fond de ten, ruj,...

| Sin a răspuns:

Photoshop.

| L a răspuns:

Www.taaz.com

| virusake a răspuns:

Photoshop. happy => cauta tutoriale pe youtube. big grin
Sau Picasa daca vrei doar sa scoti efectul de ochi rosii.

| Am Muzica In vene a răspuns:

Photoshop. cel mai bun
fundabig grin

| Bubiku a răspuns:

Unii nu au memorie pentru photoshop, dar exista photointrument! laughing
scrie la google
photoinstrument free download
si dai pe primul rezultatwinking
Sper ca te'am ajutat
Funda >big grin

| criscir1 a răspuns:

Www.tazz.com

este un program online de make up virtual... este foarte bun;)