| lora3u a întrebat:

Hello TPU! As dori sa dau cateva probe de "voice". Vreau sa incerc sa cant, si vreau sa vad cum ar suna vocea mea. Stiti cumva la cine pot sa apelez in Iasi ( vreun studio audio ), solist ceva? Multzam!

Răspuns Câştigător
| S3ntimentBoY a răspuns:

Incearca sa te inregistrezi pe calculator apoi cheama niste prieteni si aratele cum canti tu intreabai pe ei cerele lor parerea dar cheama niste prieteni buni nu niste prieteni care te invidiaza ca aceeia sigur vor spune nu. Succes!; funda?

2 răspunsuri:
| mikisarbu a răspuns:

Daca vrei sa vezi cum canti canta la mircofon si inregistreazate pe comp, fa niste vocalize, respira din diafragma si stai dreapta si daca vrei du-te la lecti de canto

| mortallx a răspuns:

Intai inregistreaza-te acasa la telefon/microfon...sa nu te duci acolo si sa te faci de ras, daca esti sigura pe vocea ta, atunci du-te linistita.