| Bella_4690 a întrebat:

Hello TPU! Eu sunt o mare fana a trupei Evanescence dar in ultima vreme nu am mai auzit nimic de ei. Stiti cumva daca trupa s-a despartit?

Răspuns Câştigător
| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Trupa nu s-a despartit, cica ar planui un nou album! uite ce a declarat Amy Lee la ultimul iterviu : Lee a spus: "Evanescence continua sa existe si este in regula. John si Rocky au facut parte din Evanescence patru ani si am impartasit multe momente minunate in concerte live, dar era timpul ca ei sa mearga mai departe, prin urmare drumurile noastre s-au despartit aici. Evanescence este un proiect pe care il iubesc si in care m-am implicat de cand aveam 14 ani, deci voi continua sa-l apar si sa lupt pentru el, asa cum am facut-o mereu".