| ralluca15lp a întrebat:

S-a despartit trupa evanescence? daca da atunci care este cea mai noua melodie a lor?

Răspuns Câştigător
| tennyteen a răspuns:

Nu, nu s-au despartit si cea mai noua melodie a lor este ''My Heart Is Broken'', din 31 Octombrie 2011 de pe albumul ''Evanescence''.

1 răspuns:
| DodoPunkt a răspuns:

Din cate stiu eu, nu. Au scos un album de curand care se numeste Evanescence si are doua versiuni, un originala si una deluxe care contine vreo 3 in plus. Pe youtube poti gasi videoclipul melodiei What Do You Want iar de aici poti descarca discografia lor gratuit http://www.mp3boo.com/browse/evanescence dupa ce ai downloadat albumele, la dezarhivare s-ar putea sa-ti ceara o parola. Parola este www.mp3boo.com ;)