| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Vreau şi eu să postez un videoclip pe Youtube, dar îmi apare numele programului pe fotografii pe toată durata videoclipului.Cum pot face să dispară? Le mulţumesc celor care răspund şi vă doresc o zi frumoasă tuturor!

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Am uitat să spun că programul utilizat se numeşte "Wondershare Video Editor".

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Trebuie platit. De aceea apare numele programului. E o versiune gratuita de test ce ai tu momentan.