| DDDLLL a întrebat:

Hellooo,
Caut o melodie veche, nu mai știu exact din ce an e, dar era la televizor in perioada 2005-2015 (poate fi si mai veche). Videoclipul melodiei avea niste papusi care deveneau oameni seara, mai exact fete cu par negru tuns bob. Cantaretul mai avea o melodie unde in videoclip era o prezentare de moda. Melodia de care zic eu incepea cu refrenul de la cea de-a doua piesa

1 răspuns:
| Ioana1ler a răspuns:

Eu știu o piesă în engleză care avea videul asemănător se numește " Dollhouse "de la Melanie Martinez