| razwan3l a întrebat:

Help TPU cine imi poate da un site de unde pot descarca negativul piesei liviu hodor feat mona sweet love imi trebuie pentru un party la proba de karaoke...

1 răspuns:
| BlueStar12 a răspuns:

Cauta pe youtube numele cantecului cu Karoke/negativ/instrumental la sfarsit apui da copy la linkul de pe youtube si cauta site-ul listentoyoutube(se poate descarca orice cantec de pe youtube) si acolo e un loc unde dai paste la link si dai pe go si poti sa-l descarci