| ellamykella a întrebat:

Hey all, cum pot sa descarc melodia unui videoclip de pe youtube? dara fara clip ca sa o pot asculta in winamp?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Cu ListenToYouTube.
http://www.listentoyoutube.com/index.php
Copiezi linkul melodiei, o pui acolo unde scrie "Enter YouTube URL:" dai "GO", astepti sa se incarce, dupa care dai pe "Download MP3" de 2 ori, ai sa vezi :)

1 răspuns:
| bybynskeala a răspuns:

Eu imi descarc melodiile de pa acest site ep3world.com ...scrii numele melodiei si interpretu/a la'' Search For'' si dai ''Download Now'':*big grin