| RiriReea1995 a întrebat:

Hey all! De curand am auzit la tv o melodie pe background-ul unei emisiuni si chiar nu stiu cum se numeste si cine o canta. Tot ce stiu este ca e ceva cu "heila heila, heileila". Nu e Bogdan cu melodia Hila, e ceva mai oriental si nu e manea, pare ca e ceva club remix. Care stie melodia, as aprecia daca mi-ar spune. Dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| franta a răspuns:

Mandinga zaleilah

| RiriReea1995 explică:

Mi-am amintit unde am auzit-o, era pe background-ul emisiunii Povestiri de noapte pe acasatv. Stiu doar ca era ceva cu heila heila si suna ca un club mix oriental. Stie cineva cine o canta sau cum se numeste?