| anonim_4396 a întrebat:

Hey all! Ma dispera o prietena de-a mea! Spune ca a vazut pe U o melodie care i-a placut dar nu ii stie nici numele si nici cine o canta.
Spunea ceva de genu ca o canta o femeie in refren are ceva de genu :
"uh uh uh uh, eh eh eh come on", Iar in videoclip sunt niste femei ce lucreaza la birou si incep sa danseze pe birou apoi, una din ele se duce la sef sa ii duca actele in patru labe! rolling on the floor
Daca stiti cum se numeste pls help happy Fundita si vot la ceilaltihappy. Multumesc ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Asta este melodia
http://www.youtube.com/watch?v=BBBdt3NWHHM

2 răspunsuri:
| claudiuclaus123 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=B4g132KLqxc asta trebuie sa fie alta n-are cum :D

| VisSs a răspuns:

E veche si naspa o stiu.da numai stiu cine canta